Czy mogę mieć takie preferencje seksualne?

Witam, mam 18 lat, niedawno skończone. Moim problemem od zawsze był fakt, iż podniecało mnie, gdy to kobieta dominuje w łóżku. Jednak wiem, że jeśli nie zmienie tych preferencji to ciężko mi będzię być szczęśliwym w relacji z drugą kobiętą w aspekcie seksualnym. Co moge zrobic?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Wbrew pozorom panie "bardzo kobiece" w codziennym odbiorze - w alkowie nierzadko mają preferencje, albo chociażby fantazje - by dominować.

Wątpię, by dobrym dla Pana wyjściem była próba zmiany "sypialnianych preferencji".

Warto natomiast zwracać uwagę na zewnętrzny "image" - by był on "męski" w tradycyjnym znaczeniu kulturowym, tzn., by zachowywać się w sposób elegancki, ale zdecydowany.

Nie być wielomównym, być sprawny fizycznie, finansowo niezależnym, ambitnym itd, etc.

Pozdrawiam JW 2/24