Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mogę odstawić leki po tej jednorazowej dawce?

Lekarz przepisał mi dzisiaj Bactrim Forte(800mg 160mg) po jednej tabletce rano i wieczorem,oraz Encorton 5mg 2 tabletki rano i 1 tabletkę wieczorem. Jestem podziębiona i mam problemy z pęcherzem(częste oddawanie moczu dużo bakterii wyszło przy badaniu moczu). Po pierwszej porannej dawce czuję się fatalnie-po doczytaniu ulotek,chciałabym leczenie natychmiast przerwać(mam zaawansowaną candidę).jeszcze 2 tyg temu przyjmowałam Monural. Mogę odstawić leki po tej jednorazowej dawce?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Jeśli wiąże Pani wystapienie tych objawow z przyjętymi lekami, można odstawic, ale konieczna jest także ponowna wizyta u lekarza aby zmienić leczenie.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy