Czy mogę otrzymać od psychiatry leki na obniżenie popędu?

Mam wyrzuty sumienia i obniżenie nastroju z powodu cotygodniowej masturbacji, co ma robić? Czy mogę otrzymać od psychiatry leki na obniżenie popędu, a jeśli tak, to jakie? Pytałem psychiatry i nie zna takixh leków.

Leki lekami ale chyba byłoby warto pójść na spotkanie Anonimowych Seksoholików. Tam przychodzą osoby z podobnym problemem i dzielą się swoimi doświadczeniami m.in. z tym jak poradzić sobie z problemem masturbacji.