Czy mogę planować dziecko przy 1,5cm torbieli?

Witam. 2 tygodnie temu byłam u ginekologa, okazało się że mam torbiela na 1,5cm. Dzisiaj dzwoniłam po wyniki z cytologii mam grupę II. Moje pytanie, czy mogę planować dziecko przy takiej cytologii i z torbielem? Czy może lepiej jeszcze nie planować i poczekać?

Lek. Tomasz Budlewski

II grupa ale w jakiej klasyfikacji? Wskazana wizyta u ginekologa