Czy mogę sięgnąć jeszcze po ten lek?

Witam. Jestem uzależniony od alkoholu. Chodzę na terapię. Od tygodnia zażywam też hydroksyzyne , teraz już tylko wieczorem 25mg. Przyjmuję też rano controloc na Refluks oraz polprilna ciśnienie. Czy mogę włączyć do tego naltrex? Mam przepisany od zeszłego roku przez lekarza. Czy trzeba zrobić testy wątrobowe?

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to Naltrexon został zapisany w zeszłym roku. W tej sytuacji proponowałbym ,mimo wszystko konsultację z lekarzem psychiatrą. Lekarz może stwierdzić na tu i teraz Pana kondycję psycho fizyczną i też otoczyć Pana opieką w przypadku jakiej kolwiek nietolerancji.

W moim gabinecie pacjenci przyjmują Naltrexon ,równolegle z rozpoczętą terapią uzależnień, ale tylko pod kontrolą lekarza.