Czy mogę stosować Aviomarin przy zapaleniu wątroby?

Jestem po przebytej mononukleozie. Do chwili obecnej lecze się na zapalenie wątroby. Mam niskie ciśnienie 90/50 ale mój puls jest wysoki 80 do 100. Przy tym mam kołatanie serca. Nie wiem czy to nie Jet spowodowane niskim poziomem potasu czy magnezu. Dopiero wybieram się zrobić badania. Ponadto mam uciążliwa chorobę lokomcyjna. w przyszłym tygodniu wypada mi wyjazd służbowy. Moje pytanie brzmi czy ja przy moich wyżej wymienionych bolaczkach w szczególności zapalenie wątroby mogę wziasc aviomarin? Czy jakis inny środek? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Aviomarin tutaj nic nie pomoże, nie jest to lek na powyższe dolegliwości. Najlepiej w zasadzie poradzić się lekarza prowadzącego terapię choroby podstawowej i z nim ustalić co tak właściwie Panią obecnie niepokoi.