Czy mogę stosować Elecom na pryszcze na twarzy?

Witam, od miesiąca czasu męczą mnie czerwone krostki/ pryszcze na twarzy. Nigdy nie miałam problemów z cera a od jakiegoś czasu na policzkach mam czerwone krostki. Nie swędzą ale są widoczne. Może mogłabym użyć jakieś maści np elecom? Albo jakieś innej maści czy tabletek? Mieszkam za granica a terminy do dermatologa w Polsce Eminem miejscowości są za pół roku.

Elocom, to nie jest obojętna maść, można go stosować ze wskazań lekarza.

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel