Czy mogę stosować Lipi Forma Plus?

Moje wyniki są nie za ciekawe Trójglicerydy 551, Cholesterol też nie za ciekawy: całkowity 273, cholesterol nie HDL 234, cholesterol HDL 39.lekarz zalecił Roswere 5, słyszałam że statyny są szkodliwe, w aptece polecili LipiForma Plus na obniżenie cholesterolu i trójglicerydów. Czy Lipi Forma Plus mi pomoże? Proszę mi pomoc, bo nie wiem co robić. Dodam że mam nadciśnienie i insulinoopornosc.

Zdecydowanie, aktywność fizyczna i to regularna. Dieta niskotłuszczowa, ubogowęglowodanowa. Można pozwolić sobie na tłustą rybkę, owoce morza. Nie znam BMI, ale jak nie spadnie do ok 25 to prędzej lub później jakiś lekarz namówi panią na leki, które często są potrzebne i skuteczne, ale jeśli jest jakaś alternatywa niefarmakologiczna, to trzeba z niej korzystać.