Czy mogę stosować steryd encorton mając torbiel mózgu?

Witam mam bardzo ważne pytanie. A mianowicie mam stwierdzonego torbiel koloidową w trzeciej komorze mózgu pytanie dotyczy tego czy mogę stosować steryd encorton

Proszęomówić z Lekarzem zalecającym steryd jaki, na co, jak długo, forma, dawki ?? !
Ważny stan Pacjenta; objawy neurologiczne! do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, kompleksowa ocena stanu zdrowia ; obciążenia chorobowe, stosowane leki... Z wynikami badań. spisem leków, etc... Pozdrawiam i zapraszam