Czy mogę usunąć dodatkowego zęba?

Witam, mam 23 lata, w wieku 12 lat wyrósł mi dodatkowy ząb (kieł) pomiędzy dwójką a trójką (nad nimi). Moje pytanie brzmi: czy mogę go usunąć? Zaznaczam, że nie chcę nosić aparatu na zęby.

Najprawdopodobniej jest to stały kieł, który wyrósł ponad mlecznym kłem, który nie wypadł. Zdecydowanie odradzam ekstrakcję a polecam przynajmniej konsultację ortodontyczną. Pozdrawiam