Czy mogę zastosować żel Estradiol 0.1 %?

Witam Jestem 8 lat po laparoskopi -torbiele jajnikow Od tamtej pory nie miesiączkuje Problemem moim jest nadmierna potliwosc Nie robilam zadnych badan hirmonalnych Czy moge zastosowac żel Estradiol 0.1 %

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Proponuje oznaczyć poziom TSH