Czy mogę zażywać witaminę D w trzecim trymestrze ciąży?

Witam, Jestem w 3 trymestrze ciąży, biorę 1 tab mama dha i dodatkowo mam zażywać Wit D 1000.Kupilam ibuvit D twist off.W składzie oleje roślinne (kokosowy i palmowy), czy one są bezpieczne? Czytałam, że olej palmowy przeszkadza w przyswajaniu kwasów Omega i że zawiera wit A.W takim wypadku mogę bezpiecznie zażywać ten ibuvit D 1000?

Lek. Wojciech Zygmunt

Są to minimalne ilości olejów, które ułatwiają przyswajanie witaminy D3. Może pani spokojnie suplementować witaminę D. Pozdrawiam i życzę zdrowia.