Czy mogę zmniejszyć dawkę Xanaxu?

Witam. Od pewnego czasu zażywam Xanax 0,25 mg trzy razy dziennie. Czy mogę zmniejszyć dawkę o 0,5 tabletki co kilka dni? Czy nie będę odczuwać objawów abstynencyjnych?

Jeżeli otrzymała Pani Xanax w ramach leczenia nerwicy to powinna Pani wiedzieć, że same leki nie wyleczą nerwicy. Po całkowitym odstawieniu Xanaxu proponuję poszukać dobrej psychoterapeutki tzn. takiej, która posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.