Działanie Lorafenu i Xanaxu

Ktora benzo jest silniejsza bo slysze rozbierzne opinie na ten temat.DCzy xanax czy lorafen? Pytam z ciekawosci?

Witam,
Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie - które są silniejsze? To zależy od organizmu, jak na te leki reaguje. Natomiast alprazolam działa dłużej, ponieważ ma aktywne metabolity. natomiast lorazepam takich metabolitów nie ma i jego działanie jest krótsze. Ma to znacznie przy dopasowaniu odpowiedniego leku dla pacjenta.
Pozdrawiam

Reakcje na rodzaj i dawki leków są bardzo indywidualne, każdy przypadek należy rozpatrywać w związku z reakcją indywidualną danego pacjenta i jego historią uzasadniającą potrzebę leczenia.Leki wymienione przez Ciebie są szkodliwe, uzależniające, powodują zaburzenia pamięci, koncentracji i uwagi oraz inne przykre objawy. Miliony ludzi na świecie cierpi z powodu uzależnienia od tego typu leków!