Czy mogłem uszkodzić jakiś nerw na siłowni?
Witam byłem na siłowni podczas ćwiczeń zemdlalem ale szybko wstałem i wróciłem do domu po czym poszedłem spać i od tego czasu wszystko się zmieniło czuje się otumaniony,szumi mi w głowie szybko się mecze sztywnieje mi kark itp byłem u neurologa miałem tomografie rezonans dopplera rtg kręgosłupa u laryngologa miałem badania blednika eeg krew wymaz w zasadzie wszystko ale niestety od roku nie czuje poprawy czy mogłem uszkodzić jakiś nerw czy coś?? Nie wiem już do kogo iść..Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje zgłosić się do lekarza internisty po zebraniu wszytskich wyników i danych klinicznych będzie można coś więcej powiedzieć