Czy mogło to negatywnie wpłynąć na ciążę?

Dzień dobry. Jestem w 18 tygodniu prawidłowo przebiegającej ciąży. Wczoraj miałam nieorzyjemną sytuację, otóż pod sklepem starsza pani poprosiła, abym pomogła zejść jej po schodach. Niewiele myśląc podałam jej ramię, niestety Pani się potknęła i musiałam ją podtrzymać, aby nie upadła - wsparła się na mnie. Czy mogło to negatywnie wpłynąć na ciążę? Byłam przerażona po całym zajściu. Co powinno niepokoić w takiej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze aby mogło się coś stać. jeżeli cos Panią niepokoi to proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. po badaniu będzie móż a coś więcej powiedzieć.