Czy moja 6-letnia córka może mieć problemy psychiczne?

Witam,szukam kogoś kto mi pomoże ewentualnie nakieruje,gdzie mam się udać i czy coś powinnam zrobić. Chodzi o to,że moja prawie 6 letnia córka zwierzyła mi się ostatnio, że w myślach powtarza zasłyszane słowa.Widać, że trochę ją to męczy i chyba czuje, że coś jest nie tak. Ogólnie jest zdrowym,radosnym,szybko uczącym się dzieckiem.Chodzi do przedszkola gdzie świetnie sobie radzi, Pani również nie zgłasza problemów wychowawczych. Córka często pyta mnie czy to jej minie,a ja nie wiem co odpowiedzieć.Wszędzie czytam o echolalii w autyzmie,o schizofrenii dziecięcej (jednak ona nie powtarza tego co słyszy głośno,a jedynie w myślach). Boże!Jestem przerażona, proszę o poradę.

Witam Pania.Chce Pani pogratulowac bardzo inteligentnego dziecka,jezeli nauczyciele w przedszkolu nie zglaszaja zastrzezen tylko chwala dziecko to znaczy ze jest ono zdrowe.Byc moze ze slowa ktore coreczka powtarza uslyszala w przedszkolu sa inne niz te ktore uzywa sie w domu lub rodzinie i to moze ja absorbowac.Mysle ze lepiej szukac zajec i cwiczen ktore beda rozwijaly umysl dziecka dawaly mu duzo zadowolenia i radosci.Pozdrawiam serdecznie .Alicja Jankowska