Czy moja waga jest prawidłowa do wzrostu i wieku?

Witam, mam 20 lat, ważę 64 kg i mam 170 cm wzrostu. Lekki brzuszek - jak się go pozbyć? Czy moja waga jest prawidłowa do mojego wzrostu i wieku? Jak nie, to proszę o dobre rady na to, aby pozbyć się parę kilo.

20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 22,1 i oznacza prawidłową masę ciała. Nie musisz się odchudzać, co nie oznacza, że nie powinnaś dbać o dietę. Powinna być ona zdrowa i urozmaicona oraz połączona z aktywnością fizyczną, co pomaga utrzymać zgrabną sylwetkę. Staraj się wybierać chudy nabiał, mięso oraz ryby zamiast ich tłustych odpowiedników. Jedz dużo warzyw i owoców oraz produktów z pełnego ziarna.

Lekki brzuszek możesz zlikwidować za pomocą gimnastyki. Polecam zajęcia fitness ukierunkowane na brzuch oraz samodzielną gimnastykę w domu. Skorzystaj z porad: http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-plaski-brzuch

Pozdrawiam