Czy możliwa jest białaczka u młodego mężczyzny?

Od kilku lat mam zawsze białe krwinki w granicach 3-4( norma od 4 ). Wszyskie inne wyniki w normie. W rozmazie zawsze jest mało neut ok 2 i limfocytów też ok 2. Czy to może być białaczka

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Białaczka cechuje się tym, że poziom białych krwinek znacznie odbiega od normy. Pana wyniki są jeszcze w granicach normy. Dopiero nieprawidłowe struktury jak np. pałeczki lub znaczne odchylenie wyników od normy oraz objawy powinny wzbudzić niepokój. Zawsze może Pan poradzić się w tej sprawie swojego lekarza rodzinnego.