Czy możliwa jest przepuklina bez guzków?

Zastanawiam się czy jest możliwe posiadanie przepuchliny bez guzków, uwypukleń? Od 2 miesiecy czuje ucisk w prawej, dolnej częśći podbrzusza. Byłam u ginegkologa i lekarza sprawdzał nerki i mocz, ale wszystko ok. Od paru dni ucisk się powiekszyl, po wyjezdzie ktory odbylam. 7h siedzenia w samolocie i zwiedzanie, ale nadal nie wyczuwam guzka. Trochę sie martwie,mieszkam w Azji i zastanawiam sie jakie badania powinnam wykonac. Mialam nadzieje 'dotrawać' do wyjazdu Polski, bo tutaj jedyne co mi doktor polecił to czekanie na powiększenie bólu i wysłanie mnie szpitala.

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno nalezy sprawdzić także sprawy ginekologiczne , proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu