Czy możliwe, by żyła z czoła zniknęła?

Witam. Miałam na czole żyłę, jak wiele osób...nie była widoczna cały czas, ale była... I zniknęła! Nie chodzi o to, że jej nie widać. Po prostu zniknęła! To chyba niemożliwe... Został wyczuwalny w czole rowek... Czy to możliwe? Przecież krew gdzieś nią doplywala...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć