Czy możliwe ze bóle gardła i zmiany na penisie 2-3 dni po stosunku z nieznaną kobietą mogą być spowodowane zarażeniem HIV?

Lek. Michał Lenard

Jest to raczej niemożliwe, pierwsze objawy zarażenia wirusem HIV mogą pojawić się po 1-8 tygodni. Dla pewności sugeruję wykonać test w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym. Pozdrawiam!