Czy możliwe, że jestem biseksualny?

Witam jestem facetem wiek 35 lat podczas uprawiania sexu z moja partnerka w pewnym momencie włożyła mi palec do odbytu i stymulowała mnie analnie co było bardzo przyjemne . Od tamtego czasu czuje ze zaburzona jest moja męskość i orientacja sexualna. Czy to może oznaczać ze jestem Bi sexualny oglądam filmy porno w podobnym wydaniu i myśle o tym wszystkim dużo co nie daje mi spokoju . Dodam ze również podczas gry wstępnej i delikatnych pieszczot dostaje tak jakby padaczki brzucha kilku sekundowe skurcze czy to aby jest normalne Poproszę o pomoc i poradę .

Orientacja seksualna to "pociąg" do danej płci, a nie rodzaju aktywności seksualnej. Tak więc definiowanie pana jako Bi jest nadinterpretacją. Jeżeli jednak potrzebuje pan porozmawiać o tym zdarzeniu to proponuje zgłosic się do seksuologa, a następnie do psychologa seksuologa. pozdrawiam, KG www.prepmed.pl