Czy można je przyjmować codziennie przez 3 miesiące?

Witam. Chciałabym zapytać o suplement diety: -D3 k2 -B Complex -żeń szeń -gotu kola -gynostemma Czy można je przyjmować codziennie przez 3miesiace te suplementy w połączeniu?

Witam, Pytanie czy przyjmowanie suplementów jest zasadne. Dobrze jest najpierw sprawdzić ich poziom w organizmie. Jedynym suplementem, który można przyjmować i należy to wit D, np zimą 4000 jm latem 2000 jm ale zawsze oznaczyć wcześniej poziom.