Czy można lecieć samolotem po zatorze płuc?

Mam 43 lata. 2 dni po porodzie doznalam masywnego zatoru pluc. Minely 4 miesiace.Czy moge wsiasc do samolotu jesli lot trwa 2,5 godziny? Czy kiedykolwiek płuca po zatorze dochodzą do stanu sprzed?

Pytanie o obecne Pani leczenie, wartości Ddimerów - musi wypowiedzieć się lekarz prowadzący Panią. Lot jest krótki, ale lepiej będzie aby ocenił ryzyko lekarz prowadzący.

Pytanie należy zadać lekarzowi prowadzącemu. Mam nadzieję, że bierze Pani leki, a w przyszłości podczas podróży czy innej formy dłuższego unieruchomienia proponuję stosować wyroby uciskowe.