Czy można nabawić się stanów lękowych przez palenie marihuany?

witam . czy mozna nabawic sie stanow lekowych przez palenie marihuany w ilosciach sreddnio gram na dzien od 4 lat bez przerw. piszac stany lekowe mam na mysli ataki paniki i stresowanie sie w sytuacjach w ktorych nie powinienem sie stresowac , poza tym czuje sie troche jakbym snil . jakbym byl caly czas troche na fazie po marihuanie .

Substancje psychoaktywne (w tym narkotyki) mogą być przyczyną uaktywnienia zaburzeń takich jak zaburzenia lękowe czy nawet proces psychotyczny. Dlatego zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatra , a także do podjęcia walki z nałogiem.