Czy można poszerzyć szczękę?

Witam ! Bardzo proszę o poradę. Ze względu na alergię i precyzje leczenia wybrałam aparat incognito ze złota. Miałam jedną stronę stłoczoną i oprócz tego wąski zgryz. Pani doktor obiecywała, że wszystko się wyleczy tym aparatem, że poszerzy i wyprostuje, a teraz mówi, że nie da się poszerzyć szczęki i nigdy nie będę mieć uśmiechu jak Julia Roberts tzw. pełnego. Zapłaciłam 23tys zł plus płacę za hotele i loty do Warszawy. Błagam o poradę,bo nie wiem co robić. Z góry dziękuję.

Na postawione przez Panią pytanie odpowiedź jest jednoznaczna- tak można poszerzyć szczękę. Diabeł tkwi w szczegółach - odpowiedź jak bardzo zależy od przypadku. Bez dokładniej diagnozy ciężko jest cokolwiek innego powiedzieć. Pozdrawiam