Czy można przekarmić dziecko karmiąc naturalnie?

Witam. Jestem mamą kpi. Od samego początku odciągam mleko ( 8 razy na dobe). Podaje dziecku 120 ml na * 7/8 karmień na dobe. Dziecko dość dużo przybiera na wadze. Jest pulchniutkie.Urodzone 3780 w 8 tygodniu życia waży 6200 kg. Przy zmniejszeniu porcji dziecko wydaje się być głodne i gorzej śpi. Czy można przekarmić dziecko podając mu butelkę,ale mleka matki ? Jak powinien wyglądać schemat karmienia? Kiedy powinnam zwiększyć mu dawkę mleka i ograniczyc częstotliwość podawania ? Czy są jakieś reguły kpi ?

Teoretycznie dziecko powinno samo regulować sobie wielkość posiłków. KP a karmienie mlekiem odciągniętym butelką to tez co innego. Przy samym KP nie wie Pani, ile dziecko tak właściwie je na porcje