Czy można stosować ten krem w trakcie ciąży?

Czy WELEDA Skin Food Krem d/piel.wyjątkowo suchej skóry można przyjmować w trakcie ciąży?
KOBIETA, 25 LAT 9 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

podczas ciąży ważne jest unikanie niektórych składników kosmetyków, które mogą być potencjalnie szkodliwe dla dziecka. Pewne substancje chemiczne czy zioła mogą przenikać przez skórę i wpływać na rozwijający się organizm, dlatego zawsze warto sprawdzić etykietę kosmetyku w poszukiwaniu składników, które mogą budzić wątpliwości, lub po prostu skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pewności, że krem jest bezpieczny w trakcie ciąży.

Opisany przez Panią produkt jest wytworzony z naturalnych składników i nie ma przeciwwskazań, aby stosować go podczas ciąży.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://leki.abczdrowie.pl/p/weleda-skin-food-krem-d-piel-wyjatkowo-suchej-skory-sofralux-sp-z-o-o

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.