Czy można ten kosmetyk stosować w ciąży?

Czy EVELINE LASH THERAPY TOTAL ACTION Serum d/rzęs 8w1 można przyjmować w trakcie ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

nie znajduje się specjalnych przeciwwskazań, które mogłyby odradzać stosowanie podanego przez Panią kosmetyku podczas ciąży. Ten produkt przeznaczony jest do pielęgnacji rzęs, także nie ma dużego ryzyka, że mógłby wchłonąć w skórę i zagrozić dziecku.

Dla pewności można zapytać o opinię lekarza prowadzącego ciążę, a także sprawdzić, czy któryś z substancji znajdujących się w składzie Pani nie uczula.

W wolnej chwili zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym kosmetyków zakazanych w ciąży:

https://parenting.pl/kosmetyki-zakazane-w-ciazy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.