Czy można wyleczyć ŁZS?

witam mam pytanie czy w ogóle można wyleczyć łojotokowe zapalenie skóry,czy ono powraca,mam stwierdzoną chorobę ,tłuste włosy,ale najbardziej przeszkadzają mi wysięki na brodawkach gdzie są włosy,lepią się i zanim się zagoją powstaje nowa brodawka,najgorzej jest na uszach,twarzy,mam też na rękach,plecach,dermatolog przepisał mi szampon Pirolam i maść Davercin,6 - 8 tyg.czas się kończy i co dalej,proszę o pomoc i dziękuję

Renata GrzechociĹska

Jeśli nie widać poprawy po leczeniu proszę, proszę udać się ponownie do dermatologa w celu próby podjęcia innego.