Czy napewno mam ŁZS?

Łojotokowe zapalenie skóry, tak stwierdziala moja pani dermatolog, pod płatami nosa skora zaczela sie złuszczać i swędzieć, wystąpiły liczne, male krostki wypełnione woda, mimo stosowania leków (dermitopic, normaclin) juz 3 miesiace w miejscu choroby dalej nie ma poprawy. Skora goi sie na około tydzien po czym od początku, to samo. Przy naruszeniu skory przez np.lekkie podrapanie, powstaja rany z ktorych wydostaje się żółty, wodnisty wysięk. Obecnie zostałam poddana usunięciu laserowym naczynek, ktore znajdowały sie w tamtym miejscu i Dermatolog kazała nadal stosować maści przez kolejne 3 miesiace. Czy to na pewno ta choroba?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl