Czy można zażyć Ketonal przy Miravil?

witam zażywam lek miravil 50mg czy mogę na ból zęba zażyć ketanol

Witam serdecznie,
Nie powinno być problemu jeśli chodzi o zażywanie Ketonalu przy dawkowaniu zaleconym przez lekarza. Należy jednak zachować szczególną ostrożność, ponieważ stosowanie Miravilu razem z Ketonalem może zwiększyć ryzyko krwawienia z układu pokarmowego. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, należy natychmiastowo udać się do lekarza.