Czy nieleczony Helicobacter pyroli może powodować bóle brzucha?

Czy nieleczony helikobakter pyroli moze byc przyczyną ze czesto boli mnie nadbrzusze i mam wymioty?Zdarza sie to średnio dwa razy na miesiąc.Probowalam juz niejednokrotnie wyleczenia tego zakazenia ale bardzo zle sie wtedy czulam i przerywalam leczenie.I tak jest juz przez kilka dobrych lat.

Magdalena Mroczek

Tak, H. pylori może powodować te objawy. Lekarz zleci terapię eradykacyjną.