Czy niepokoić się ciemnobrązowym śluzem między miesiączkowaniem?

Czy niepokoić się ciemnobrązowym śluzem między miesiączkowaniem następującym z kilkudniowym odchyleniem?( Mam różne długości cykli - 27 dni, 33 dni, rzadko jest równo 28) Czy śluz ten oznacza jajeczkowanie? Nie boli mnie przy tym brzuch, czuję się bez zarzutów. Upławy między miesiączkami są umiarkowane.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.