Czy obrzęk mózgu zniknie?

Błagam o pomoc mój brat (21lat) dostał wylew miał nietypowy splot naczyń, naczyniak mózgu o którym nigdy nikt nie wiedział pękł i jest w śpiączce farmakologicznej ma część mózgu zalane ma bardzo mało szans na przeżycie, nie można zrobić operacji ponieważ jest duży obrzęk mózgu a dodatkowo znaleźli kolejne podobne naczynie i zapobiegają aby nie było kolejnego wylewu czy jest szansa że z tego wyjdzie? Tak się o niego boimy...zawsze był zdrowy, może powinniśmy się z kimś skonsultować błagam o jakąkolwiek pomoc

Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na Pani pytanie, sytuacja jest poważna a stan pacjenta może zmienić się dynamicznie. Proszę rozmawiać bezpośrednio z lekarzami na OIOMie