Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy odstawienie tabletek antykoncepcyjnych może spowodować występowanie zmian trądzikowych?

Jestem po półrocznej kuracji retinoidami (izotek). Od 9 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne (przez 3 miesiące Diane-35, potem Bonadee). Chciałabym odstawic tabletki antykoncepcyjne. Czy odstawienie może spowodowa występowanie zmian trądzikowych, biorąc pod uwagę wcześniejszą kurację retinoidami ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy