Czy odżywki sportowe mogą zaburzać sen?

Witam, Nie znalazłem pomocy na Sportowym Forum Dyskusyjnym, więc sięgam po pomoc do profesjonalistów. Jestem już sfrustrowany tą sytuacją. Od około 25 stycznia mam problemy ze snem. Od listopada ćwiczę na siłowni. Brałem odżywki, ale pomyślałem, że to one spowodowały mój stan i odstawiłem już miesiąc nic nie biorę. Od stycznia, do teraz śpię bardzo mało. Kładąc się regularnie o północy, kręcę się zazwyczaj w łóżku i po 3-4 godzinach dopiero zasypiam na 3-4 godziny. Im cięższy trening, sprawa si

Wszystko zależy jakie są to odżywki, jaka firma, jaki skład. Ja osobiście polecam preparaty Dr Ratha