Czy osoba z bólem głowy może kontynuować detoks organizmu?

Od 7 lat boli mnie głowa, lekarze stwierdzili migrenę. Od 5 lat głowa boli mnie 3 razy dziennie. Dziennie przyjmowalem 4 - 6 tabletek sumatriptanu. Trafilem do kliniki w norwegii na terapie. Jestem na detoksie i po 14 dniach mam zaczac brac leki profilaktyczne. Przez pierwsze 3 dni bez triptanu bylo ok. Wczoraj dostalem takiego bolu glowy, czulem, ze mdleje, plakalem jak dziecko. Siostra na sile wcisnela mi lek do ust. Ja chce kontynuowac detoks, czy moze mi sie cos stac z powodu silnego bolu?

Witam!
Proszę trzymać się ściśle reguł ośrodka detoksykacyjnego!!! Nawet drobne odejścia od reguły mogą zniweczyć cały wysiłek!
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.