Czy osteotomia szczęki nada normalny kształt twarzy?

Witam. Mam 34 lata, jestem mezczyzna ktory posiada retrogenie cofnieta zuchwa na okolo 10 mm. Moj profil twarzy to mala cofnieta splaszczona brodka, male usta i dlugi prosty nos. Czy sama osteotomia szczeki nada normalny ksztalt twarzt czy bedzie potrzebna genioplastyka z operacja plastyczna nosa?

Szanowny Panie.
Z pańskiego opisu wynika że problem jest złożony. Dobrze aby skontaktować się z chirurgiem który jednocześnie specjalizuje się w operacjach nosa jak również szczęk. Można umówić konsultacje online. Zapraszam do odwiedzenia strony Timeless lub naszego istagrama aby zobaczyć wyniki takich operacji.

Janusz Jaworowski