Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy otępienie i brak snu ma związek ze skutkami ubocznymi stosowanych leków na depresje?

Witam . Od 14 lat leczę się na depresję.  Zawsze pomagał anafranil.  Pół roku temu wszystko się zawaliło i nic nie pomaga.  Lerivon, velaxin ,ketrel . Przez ostatnie 8 dni brałem aciprex 10 mg razem z pramolanem na noc ale nie wytrzymałem ( lęki, zmęczenie, brak snu, otępienie, wewnętrzne napięcia) . Wczoraj przyjąłem hydroxyzinum . Czy mogą być skutki uboczne ? Co może mi pomóc?
MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Opisane przez Pana symptomy, są dla Pana wskazówką, że samo (przewlekające się) leczenie farmakologiczne przestało Panu służyć?

Zalecałabym Panu (do rozważenia) podjęcie psychoterapii (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pana efektywnym i komplementarnym leczeniem.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego nastroju Panu życzę!

rena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

konieczna wizyta u psychiatry i ustalenie dalszego postępowania diagnostyczno-terapeutycznego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy