Czy pacjent po wylewie i pękniętym tętniaku w stanie wegetatywnym ma szanse na wyleczenie?

Czy chory który znajduje sie ponad pół roku w stanie wegetatywnym ma szanse na wybudzenie?pękniety tetniak oraz wylew.Chory śmieje sie płacze zgrzyta zębami.

bajko1@wp.pl

Witam!
Póki żyje zawsze ma jakąś szansę, ale czas nie jest sprzymierzeńcem - chodzi o okres jaki upłynął od incydentu. Trzeba mieć nadzieję!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.