Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak udowodnić chłopakowi, że zasługuję na drugą szansę?

Nie kłóciliśmy się Mówiliśmy o wspólnym remoncie Martwił się że nie przyrzeknę miłości przed Bogiem Następnego dnia ze zerwał Minęły 2 tygodnie wyjaśnił że przeszkadzało mu to że byłam obrażona na imprezach kiedy nie było go przy mnie Nie rozumiałam tego że robię źle poświęcając mu 100% swojego czasu Coś w nim pękło Wysyłałam mu smsy dzwoniłam płakałam Twierdził że boi sie dać mi szansę i rozczarowania mną Nie utrzymuje kontaktu Jak udowodnić że zasługuje na szanse? Zmieniłam się dojrzałam
KOBIETA ponad rok temu

Palenie papierosów w ciąży jedną z przyczyn ADHD

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Rozumiem, że bardzo przeżywa Pani rozstanie z chłopakiem i nie może się Pani pogodzić z jego stratą, ale nie ma sposobu, by zmusić go do tego, by dał Pani drugą szansę. Myślę, że nie tylko Pani przysporzyła się do tego rozstania. Na jakość związku zawsze pracują oboje partnerzy. Zwykle dopiero, jak kogoś tracimy, to doceniamy, jak wiele dla nas znaczył. Może Pani próbować kontaktować się ze swoim były chłopakiem, rozmawiać z nim, prosić, błagać, ale nie ma żadnej gwarancji, że mężczyzna po raz drugi Pani zaufa i zdecyduje się jeszcze raz na bycie w związku. Może Pani sprzymierzeńcem okaże się czas i cierpliwość? A może zdarzyć się tak, że mężczyzna definitywnie zechce zakończyć z Panią związek i więcej się z Panią nie kontaktować. Wówczas musi dać sobie Pani czas na przeżycie rozstania, by móc otworzyć się na nowe związki, w których, mam nadzieję, nie będzie Pani powtarzała tych samych błędów.
Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Witam Panią Serdecznie,

Niestety, nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować decyzję Pani Chłopaka, pomimo, że jak domyślam się, może to być dla Pani trudne.

Życzę Pani, żeby się Wam udało,
irena.mielmik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy