Czy dać drugą szansę po rozstaniu?

W lipcu roztsałam się z facetem (dwa lata razem), który nie odnosił się zbyt dobrze do mnie nie doceniał. wszystko zrozumiał mineło ponad pół roku i on nadal próbuję wrócić bo zrozumiał co robił i jaką osobę stracił, a ja nie wiem sama, czy coś jeszcze do niego czuje. Męczy mnie to wszystko nie wiem co powinnam zrobić. On mówi, że mogę na próbę spróbować zawsze przecież mogę później powiedzieć nie to nie to. w łóżku nie układało się, niewiem czy przez to że w życiu się nie układało.

Ważne by rozpoznała Pani własne potrzeby i uczucia, zanim podejmie Pani decyzję. Jeśli chce Pani dać druga szansę, widzi Pani szanse zaangażowania w relację i odbudowania więzi, a także zmiana jest trwała- można podjąć próbę odbudowy związku.