Jak ponownie rozkochać w sobie byłego chłopaka?

Witam! Byłam w związku 2lata. Układało nam się cudowne ale na wakacjach na chłopaka spadło na mnóstwo problemów. Po jakimś czasie jak nie udało nam się spotkać bo nie miał czasu powiedział że zasługuje na kogoś lepszego kto będzie mógł mi dać więcej niż on i bd miał czas dla mnie. Wiem że nie chodziło o żadną kobietę ale o jego problemy i był w dołku. Od tamtej pory nie rozmawialiśmy tylko co jakiś czas wysyłam sms a on odpisuje. Czy jest szansa że wróci? Co mam zrobić? Bardzo Go kocham
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno jest odpowiedzieć na pytanie, czy jest szansa, że on do Ciebie wróci. Tak naprawdę nie wiesz na pewno, co nim kierowało, kiedy zdecydował się na koniec Waszego związku.
Możesz spróbować z nim porozmawiać - powiedz mu, że wciąż Ci na nim zależy i zapytaj, czy jest szansa na odbudowanie Waszego związku.
Pozdrawiam

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Szansa jest, a co będzie to już czas pokaże. Ważne, żeby chłopak wiedział, że dalej zależy Pani na związku z nim i że jest Pani gotowa być z nim, nawet jeżeli ma jakieś kłopoty. Często zrywa się związek w obawie, że nie spełni się czyichś oczekiwań. Nieraz warto je sprecyzować i określić również co sama Pani chce dać od siebie.

Mgr Beata Szymik Psycholog, Zabrze

Najpierw niech sobie pani odpowie jakiego związku i z kim chce. Może pani próbować z nim rozmawiać, wspierać go, ale proszę tez nie zapominać o sobie.
Beata Szymik

Witam, wlaściwie nie wiadomo jaka jest przyczyna popstępowania Pani chłopaka. Myślę, że najrozsądniej byłoby przeprowadzić bardzo sczerą rozmowę w sprzyjających okolicznościach i dowiedzieć się więcej na temat motywacji do zerwania kontaktów. Być może sa jeszcze jakies inne powody, których nie znamy, a które maja znaczenie. Polecam szczerą rozmowę, wtedy wszystko będzie bardziej jasne.
Pozdrawiam Lidia Polsakiewicz- Grzesiczek