Czy warto dać chłopakowi kolejną szansę?

Bylamz chłopakiem przez 6 miesięcy, zerwał ze mną dla innej, po miesiącu wróciliśmy do siebie. Kolejny raz zerwał po 5 miesiącach, znowu dla innej. W międzyczasie drugiego związku zdradzał mnie prze ok. 2 tygodnie. Po długim czasie znowu chce do mnie wrócić. Czy warto dać mu tą trzecią ostatnią szansę? Kocham go jednak ciężko mi zrozumieć jego tok myślenia.

Witam, napisała Pani że w trakcie Pani związku chłopak Panią zdradzał, zrywał ze względu na to że poznawał inne kobiety. Rozumiem, że kocha Pani partnera, nie ma jednak pewności że tym razem będzie Pani wierny i znów Pani nie porzuci. Proszę się zastanowić czy ten związek daje Pani poczucie stabilizacji, czy jest Pani pewna uczuć partnera. Pozdrawiam serdecznie