Czy ufać chłopakowi, który powiedział, że nie wie co do mnie czuje?

Witam.. Mój problem polega na tym że mój chłopak z którym jestem już 8 miesięcy powiedział mi że nie wie co do mnie czuję ale mu na mnie zależy nie wiem co mam o tym myśleć i robić :/ ja wiem że go kocham ale gdy on mi to powiedział nie wiem czy mogę mu jeszcze ufać i czy dalej z nim być czy może zerwać ? On wyjeżdża na 2 miesiące do pracy może wtedy wszystko się wyjaśnij ale boje bo jeśli on nie czuje tego co ja. To całe wakacje będę siedzieć mając nadzieje że coś się zmieni a jeśli nie :/

Na pewno odsuwanie rozmowy w czasie nie będzie sprzyjać zachowaniu przez Panią spokoju, aloe z drugiej strony przyspieszanie na siłę może wywrzeć na chłopaku zbyt dużą presję, która też nie będzie dla Waszej relacji pomocna. Radzę zatem dać chłopakowi chwilę "do namysłu" i powrócić do tej rozmowy niebawem - gdy Pani również będzie miała poukładane pewne kwestie i tematy. Powodzenia!

Witam,
możliwe, że czas pozwoli na wyjaśnienie Twoich wątpliwości.Dwa miesiące mogą rzeczywiście wiele wnieść do Waszej znajomości. Dzięki nim, będziecie mieli możliwość nazwania tego co dotąd nie zostało nazwane, a co zostało określone: "zależy mu na mnie", będziecie mieli możliwość przekonania się jak czy uczucia które Was łączą są stabilne i mogą przetrwać czas rozłąki. Czy ufać chłopakowi? tylko Ty możesz odpowiedzieć sobie na to pytanie, tylko Ty wiesz jak wygląda Wasz związek?, jak dotąd wyglądały kwestie wzajemnego zaufania?

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571