Czy pieczenie w głowie jest spowodowane przedawkowaniem hesperydyny?

Od 3 tygodni mam poranne nudności, oraz uczucie mrowienia, pulsowania i pieczenia w głowie i w nogach, a także pocenie się dłoni i stóp, które są zimne. Czy te objawy mogą być spowodowane przedawkowaniem hesperydyny? Przez miesiąc brałem Diosminę Total (450mg diosminy + 50mg hesperydyny) w ilości 2 kapsułek dziennie, zamiast zalecanej jednej. Nie miałem bowiem ulotki, lek został mi sprzedany "na listki". Odstawiłem go 3 tygodnie temu. Czy mam powody do obaw? Jakie badania powinienem wykonać?

Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,
ciśnienie, puls, wyniki badań !!!
Na próbę można odstawić lek, ale nie myślę żeby powodował takie komplikacje...
Pozdrawiam i zapraszam