Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po odstawieniu tabletek Therm Line Forte następuje efekt jojo?

Witam Mam pytanie. Czy to prawda, że po odstawieniu tabletek Therm Line Forte następuje efekt jojo ? Wśród opini niektóre kobiety się na to skarżą. Boję się, że i mnie to spotka.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Egzotyczny deser czekoladowo-waniliowy

Masz ochotę na coś słodkiego? Spróbuj czegoś nowego - proponujemy egzotyczny deser czekoladowo-waniliowy. Nie martw się, że to może być za trudne. Instrukcja podana jest na filmie.

Nie ma takiego zagrożenia. Therm Line Forte to suplement diety a nie lek. Efekt jo-jo na pewno związany był z powrotem do niezdrowych nawyków żywieniowych. Kuracja odchudzająca powinna nauczyć pacjenta racjonalnego odżywiania, aby po wyjściu z diety mógł dokonywać mądrych decyzji żywieniowych.

Zapraszam na konsultację on-line.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/

0

Witam
Suplement ten w składzie ma sporo składników pobudzających krążenie a co za tym idzie przyspiesza procesy które zachodzą w organizmie. Jeśli zbyt szybko się schudnie to można mieć efekt jojo- nie od tabletek a od zbyt szybkiego tempa chudnięcia i złej diety.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy