Czy po odstawieniu tabletek Therm Line Forte następuje efekt jojo?

Witam Mam pytanie. Czy to prawda, że po odstawieniu tabletek Therm Line Forte następuje efekt jojo ? Wśród opini niektóre kobiety się na to skarżą. Boję się, że i mnie to spotka.

Zapraszam na konsultację on-line.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/

Witam
Suplement ten w składzie ma sporo składników pobudzających krążenie a co za tym idzie przyspiesza procesy które zachodzą w organizmie. Jeśli zbyt szybko się schudnie to można mieć efekt jojo- nie od tabletek a od zbyt szybkiego tempa chudnięcia i złej diety.