Czy po stosunku może pojawić się jakieś zasinienie pochwy?

Mam pytanie, czy po stosunku, który był dosyć suchy, z facetem, który ma dosyć pokaźne przyrodzenie, może pojawić się jakieś zasinienie pochwy? Dodam, że po stosunku boli mnie tak ze trzy dni.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Z tego co zrozumiałam, to jest Pani przykładem na to, że takie otarcie może powstać. Na przyszłość radzę stosować lubrykat, który można nabyć w drogerii lub aptece.

Pozdrawiam serdecznie!